Lidový dům – místo, kde to hraje

Přehlídka se koná v Lidovém domě. Je to obecní kulturní dům, kde je velký sál, malý sál a restaurace.

Velký sál je hlavním divadelním prostorem. Kapacita hlediště je při pohodlném zaplnění 180 míst, ale můžeme ji zvýšit i na 200-210 míst, to stále za předpokladu, že není třeba sedět nikomu na klíně. 🙂 Do předprodeje jde 160 vstupenek,hausarbeit schreiben lassen to znamená, že vždy zůstává dostatek míst i na prodej před představením.

Ve velkém sále je jeviště o rozměrech 7 m šířka x 4 m hloubka. Před oponou je 1,4 m forbína, na kterou je přístup po schodech z obou stran. Schody z forbíny je možné také přiklopit deskami a rozšířit tak hrací prostor. Jeviště je ve výšce 1,3 m nad hledištěm a celková výška ke stropu nad jevištěm je 5,3 m. Vstup na jeviště ze zákulisí je z obou stran, ze šatny je možno dvěma východy (zadním a bočním) obejít budovu premiumghostwriter.de a vstoupit zezadu do hlediště, diváky nezpozorován.

Technická kabina je vybavena osvětlovacím pultem Novalighting Image 2400, k dispozici je 22 světel. Podrobnosti osvětlovacího pultu naleznete zde, případně rovnou návod k použití. Zvuk přenáší reprobedny umístěné vzadu a na boku jeviště, jsou na sobě nezávislé. Přehrát u nás můžete zvuk z minidisku, případně je možnost připojení vlastních zdrojů – cinch, jack (vhodné pro notebooky a podobná zařízení).

Malý sál se nachází v prvním patře. Je to místo pro občerstvení, případně ghostwriting365.de posezení, ale během přehlídky hlavně pro odborné rozbory inscenací, porotou deklarované jako diskusní besedy nad představeními. (Můžeme potvrdit, že rozbory ze strany poroty bývají již několik let přátelské, ohleduplné, ale neztrácejí nic na přínosu a plodnosti pro soubor. To především. 🙂 )

Restaurace má během přehlídky rozšířenou nejen otevírací dobu, ale také nabídku jídel, které si tady můžete dát. Během prodlouženého víkendu tedy nemusíte jíst jen guláš, ale můžete jej vystřídat řízkem, sekanou nebo rizotem. Najíte se u nás dobře. Přesto je třeba upozornit na omezené kapacity kuchyně, s mnohadruhovým výběrem jídel a alternativním stylem stravování ghostwirter nepočítejte. 🙂

V prvním patře je také „Kamrlík“. Zde se přes přehlídku připravuje porota, pijí zde kávu a radí se, dávají si odpoledního šlofíka – sem bychom nedoporučovali vstupovat bez pozvání :-).

Lidový dům